Выбрать страницу

SOCAGE 54

SOCAGE 54

SOCAGE 54

SOCAGE 54

SOCAGE 54

ForSte 54TJJ ir teleskopiska platforma ar celtni, ko var uzstādīt uz kravas automašīnām ar minimālu vestspēju 26 tonnas. Šis modelis ir aprīkots ar sekundāro celtni, kas ļauj veikt darbības, kas nav izpildāmas ar vienu celtņu platformu. Pateicoties šai funkcijai, forSte 54TJJ spēj strādāt zem tilta un pārseguma sijas.

Lejupielādēt brošūru ⇩

PAR PACĒLĀJU

ForSte 54TJJ ar maksimālo darba augstumu 54 m un maksimālo garumu 36 m sasniedz drošu darba slodzi (SWL) 600 kg (6 operatori + instrumenti). Šis modeļa standartaprīkojumā ir grozs ar 7 collu LCD vadības displeju, kas ļauj operatoram reāllaikā vizualizēt daudzveidīgu informāciju, tostarp: 2D darba zonu, ierobežojošo ierīču stāvokli, stabilizatoru stāvokli, utt…

ForSte 54TJJ ir aprīkota ar vairāku zonu stabilizēšanas sistēmu, kas ļauj operatoram izvēlēties starp dažādām iespējām atkarībā no pieejamās telpas; turklāt jaunā forSte 54TJJ aizmugurējie stiprinājumi ir veidoti no diviem hidrauliskiem pagarinājumiem, kas palielina stabilizējošo poligonu un līdz ar to arī platformas maksimālo darba apjomu.

Virsemes avārijas vadības ierīces tiek vadītas no kontrolpunkta, kas uzstādīts torņa sānos. Platformas daļas rotācija ir 700 °. ForSte 54TJJ var aprīkot ar hidraulisko vinču, kas uzstādīta uz strēles, ar 900 kg ietilpību, ko izmanto pēc alumīnija grozu noņemšanas. Alumīnija grozu rotācija ar izmēriem 2300x900x1100 mm, kas hidrauliski pagarināms līdz 3600 mm, lai palielinātu darba telpu, ir 180 ° + 180 °, kas ļauj veikt iejaukšanos.

Darba augstums (m)

Groza vestspēja (kg)

Grozu rotācija