Выбрать страницу

SOCAGE 75

SOCAGE 75

SOCAGE 75

SOCAGE 75

SOCAGE 75

ForSte 75TJJ ir teleskopiska platforma ar celtni, ko var uzstādīt uz kravas automašīnām ar minimālu vestspēju 32 tonnas; šis modelis ir aprīkots ar sekundāro celtni, kas ļauj veikt darbības, kas nav izpildāmas ar viena celtņa platformu. Pateicoties šai funkcijai, forSte 75TJJ spēj strādāt zem tilta un pārseguma sijas.

Lejupielādēt brošūru ⇩

PAR PACĒLĀJU

Maksimālais darba augstums 75 m un maksimālais attālums 40 m, forSte 75TJJ ir droša darba slodze (SWL) 600 kg (6 operatori + instrumenti).

Šis modeļa standartaprīkojumā ir grozs ar 7 collu LCD vadības displeju, kas ļauj operatoram reāllaikā vizualizēt daudzveidīgu informāciju, tostarp: 2D darba zonu, ierobežojošo ierīču stāvokli, stabilizatoru stāvokli, utt…

ForSte 75TJJ ir aprīkota ar vairāku zonu stabilizēšanas sistēmu, kas ļauj operatoram izvēlēties starp dažādām iespējām atkarībā no pieejamās telpas; turklāt jaunā forSte 75TJJ aizmugurējie stiprinājumi ir veidoti no diviem hidrauliskiem pagarinājumiem, kas palielina stabilizējošo poligonu un līdz ar to arī platformas maksimālo darba apjomu.

Zemes avārijas vadības ierīces tiek vadītas no kontrolpunkta, kas uzstādīts torņa sānos.
Platformas daļas rotācija ir 700 °.
ForSte 75TJJ var aprīkot ar hidraulisko vinču, kas uzstādīta uz strēles, ar 900 kg ietilpību, ko izmanto pēc alumīnija grozu noņemšanas.
Alumīnija grozu rotācija ar izmēriem 2300x900x1100 mm, kas hidrauliski pagarināms līdz 3600 mm, lai palielinātu darba telpu, ir 180 ° + 180 °, kas ļauj veikt iejaukšanos.

Darba augstums (m)

Groza vestspēja (kg)

Grozu rotācija