TACTIC 4x4

TACTIC 4x4

TACTIC 4x4

TACTIC 4x4

TACTIC 4x4

TATRA TRUCKS Inc. un NEXTER SYSTEMS ir vienojušās vēl vairāk nostiprināt sadarbību jaunā modernā TITUS®, daudzpakāpju bruņu transportlīdzekļa, kas balstās uz modificētu 6×6 TATRA TRUCKS šasiju.

Lejupielādēt brošūru ⇩

PAR AUTO

Vidējas klases riteņu piedziņa (4 × 4) bezceļu loģistikas kravas automašīna, kas atšķirībā no citiem TATRA kravas automobiļiem un šasiju kabīnēm ir balstīta uz standarta šasijas koncepciju – stingras portāla asis un kāpņu rāmi.

Kravas automašīna tika izstrādāta saskaņā ar Čehijas armijas sniegtajām specifikācijām, lai nomainītu vidēja lieluma kravas automašīnas. Kā tas bija nepieciešams, šis lielās mobilitātes apvidus autokrāvējs ir izstrādāts pie vidējas un smagas kravas automobiļu klases (N2 / N3) robežas un ir paredzēts virsbūves pārvadāšanai līdz 6,3 t, kā arī piekabju vilkšanai gan asfaltbetona, gan tērauda konstrukcijās ceļu, kā arī sarežģītos apvidos. Šasijai ar portāla asīm un skrūvju kāpņu rāmi var būt speciālas virsbūves, virsbūves, nojumes vai standarta konteineri.

Centrālā riepu inflācijas sistēma, kas darbojas lidojumā, ir standarta iezīme. Trīs sēdvietu kabīnē ir HVAC iekārta. Pīlāri un jumts ir pastiprināti un pārveidoti, lai pieņemtu MG stiprinājumu lūkā.

Vestspēja (kg)

kW

Mob. tālrunis +371 29537472  Jurijs (LV, RU, CZ)

Mob. tālrunis +371 27058105 Andrejs (LV, RU, EN)

Darba laiks:
Darba dienās - 09:00 - 18:00
Brīvdienās: slēgts.

Translate »