TACTIC 6x6

TACTIC 6x6

TACTIC 6x6

TACTIC 6x6

TACTIC 6x6

Vidējas klases riteņu piedziņa (6 × 6) bezceļu loģistikas iekrāvējs, kas atšķirībā no citiem TATRA kravas automobiļiem un šasiju kabīnēm ir balstīts uz standarta šasijas koncepcija – stingras portāla asis un kāpņu rāmis. Autoiekrāvējs tika izstrādāts saskaņā ar specifikācijām, kas sniegtas Čehijas armija, lai nomainītu vidēja lieluma kravas automobiļus.

Lejupielādēt brošūru ⇩

PAR AUTO

Klientu projekts visaptverošai vidēja lieluma bezceļa kravas automašīnai, kas pieejama 6×6 versijā ar kāpņu rāmi un unikālām TATRA cieto portāla asīm.

Automašīna ir aprīkota ar sešcilindru šķidrumu dzesējošu dzinēju, manuālo pārnesumkārbu, pārnesumkārbu un modernu trīsvietīgu kabīni ar pastiprinātu bruņu grīdu ar 1. līmeņa balistisko aizsardzību, modificētu jumta ieroču sistēmas jumtu, jumta lūku un citas daļējas izmaiņas īpašos vai militāros nolūkos.

Transportlīdzeklim ir vinča un centrālā riepu pieplūdes sistēma. Priekšējā ass ir mehāniski piekārta ar spirālatsperēm. Aizmugurējās asis aptur roktura loksnes. Kopš 2010. gada T 810 ir piedāvāta arī civilā versijā kā universāla šasija-kabīne.

Vestspēja (kg)

km/stundā

Mob. tālrunis +371 29537472  Jurijs (LV, RU, CZ)

Mob. tālrunis +371 27058105 Andrejs (LV, RU, EN)

Darba laiks:
Darba dienās - 09:00 - 18:00
Brīvdienās: slēgts.

Translate »